نقد فیلم قاتل نیکوکار Righteous kill

یک فیلم فوق العاده معمولی پلیسی است که هیچ نقطه ی افتخاری جز حضور بازیگران نامدار سینما در آن نیست.

بازیگران این فیلم  Al pacino (بازیگر فیلم هایIII godfather  و scent of a woman) و Robert deniro (بازیگر فیلم های the dear hunter و ronin) و 50Cent (خواننده ی مشهور آهنگ های rap ) می باشند.

بزرگترین اشکال این فیلم در کارگردانی آن است. با این که این فیلم داستان خلاقانه و بازی فوق العاده ای دارد ولی در آن اثری از صحنه های هیجان انگیز و دلهره آور نیست.بیشتر فیلم به صورت یک biography (زندگی نامه) فیلم برداری شده و از حرکات جالب توجه دوربین یا موزیک متن متناسب با فیلم خبری نیست.

در این فیلم مانند اکثر فیلم های پلیسی یک twist (گمراهی فکری) وجود دارد که شما را از پیشبینی درست پایان فیلم دور نگه می دارد.

نمره من به این فیلم  6 از 10 میباشد.

/ 9 نظر / 207 بازدید
ابراهيم

سلام من که فیلمشو ندیدم اما سعی م یکنم دراولین فرصت ببینمش سری هم به ما بزن [نیشخند]

ستاره

سلام وبلاگ جالبی دارید. من شما را لینک می کنم.

مجید

سلام ممنون که به من سر زدی من نیز شما را لینک کردم.

محمد ایزدخواه

اولین بار بود وبلاگ شما را میدیدم خیلی مفید وراهنمای خوبی برای فیلمهای مختلفه ...موفق باشید[گل]

محمد ایزدخواه

فقط اگر زحمتی نیست اسم لینکو از عکس به عکس فرشته های کوچولو وناز تغییر بده ...البته اگر زحمتی نبود

http://www.Teobux.com/?ref=spy_man89

در توباکس دات کام شما می توانید با دیدن تبلیغات به صورت روزانه به درآمد ماهیانه خود درآمدی دیگراضافه کنید.ما در اینجا تبلیغات کنندگانی داریم که مایل به پرداخت پول واقعی به شما هستند ،اگر شما مایل به دیدن وب سایت/محصولات آنان باشید شما میتوانید بابت هر تبلیغی که مشاهده می کنید تا 15 تومان درآمد داشته باشید، حتی می توانید با معرفی نفراتی که مایل به دیدن این تبلیغات هستند نیز تا 15 تومان دیگر بابت هر تبلیغی که آنان مشاهده می کنند نیز درآمد داشته باشید.عضویت در توباکس رایگان است و شما می توانید به محض ثبت نام شروع به کسب درآمد کنید. لازم به ذکر است که توباکس دات کام یک شرکت ثبت شده است ، دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی می باشد و در ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی نیز به ثبت رسیده است. برای مشاهده و در صورت تمایل عضویت بر روی لینک بالا کلیک کنید.

مهسا

اصلاً فیلم راضی کننده ای نبود فکرشو نمیکردم با حضور اینهمه بازیگر سرشناس اینقدر کسل کننده باشه